fbpx

DANGER ZONE THROWDOWN 2023

Minuli vikend je v Ljubljani potekalo prvo večje tekmovanje v funkcionalnem fitnesu DangerZone Throwdown.

Vsi tekmovalci so opravili 5 različnih nalog, deseterico is vsake kategorije pa je čakal še finalni ˝wod˝. Konkurenca je bila močna, naši člani so se borili vse do konca.

V ženski konkurenci je Sanja Ukić v scaled kategoriji osvojila 3. mesto. Hana Molan je v advance kategoriji osvojila 2. mesto, Matjaž Mušič, za katerega je bila to prva tekma, pa je zasedel 3. mesto v masters kategoriji. Čestitke tudi Evi Bertleff, ki je v ženski scaled kategoriji zasedla 11. mesto, Gašperju Čeponu in Sergiju Potočniku, ki sta v močni Rx konkurenci zasedla 12. in 14. mesto. Blažu Zidarju in Gregi Ivanšku za osvojeno 5. in 12. mesto v moški scaled kategoriji ter Jaki Zemljaku, ki je zasedel 9 mesto v moški masters katergoriji.

Hvala tudi vsem, ki ste stiskali pesti, navijali in bodrili naše tekmovalce vse do konca. Hvala in čestitke tudi ekipi Fitzone (Roku, Tilnu in Klemnu) za odlično izpeljano tekmo in se že veselimo tekme v prihodnjem letu.